Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Çarşamba, Mayıs 14

Karizmatik msn nickleri

Kısa bir aradan sonra tekrar siz msn nickleri ve nickler fanlarıyla (sanırım fan demem doğru olur sizler için) beraberiz. Bir ara vermiştik site sahibi ve editör arkadaşların okul ve tatillerinden dolayı. Tabi bu kısacık bir araydı, yalnızca bir gün konu eklemedik. Sizi şimdi tatil dönüşü bulduğum kimilerinin deyişiyle güzel msn nickleri kimilerine görede karizmatik msn nickleri ye başbaşa bırakalım.

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler


Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.


Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Buarada bir arkadaş tatillerin çok pahalı olduğunu bu sene sanırım yazın evde oturmak gerektiğini belirtti. Siz siz olun msn nick çiler sakın akdeniz bölgesine tatile gitmeyin, egeyi deneyin izmir hoş bunun için ;)

msn nickleri

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....


Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.


Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.


Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Sizce de çok etkileyici değil mi bunlar arkadaşlar..

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.


Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

nickler ve msn nickleri fanları için dostlar istediğiniz gibi kullanın.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA
Ne düşünüyorsun?

3 yorum:

Adsız dedi ki...

yha bu sitekı nıckler çok gusel hatta süper olmusss gercekden :)

Adsız dedi ki...

hepsi çok güzel elinize sağlık emek veren herkeze teşekkürler

Adsız dedi ki...

çok güzel nickler var ama arada kesme