Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Biz Kimiz?

Zamanında inanılmaz aşk acıları çekmiş bir ekibiz biz. Aşkın her hâlini yaşamış yaşatmış bir topluluğuz. Kaç kişisiniz derseniz aslında biz siziz. Geri dönün bir bakın, düşünün yaşadıklarınızı, o eski anılarınızı. İşte biz bunları kelimeler döken bir ekibiz.

Hakkımızda


Bir şirket değiliz, hobi amaçlı yönettiğimiz Güzel Aşk Sözleri Ajansı diyebilirsiniz bize, kâr gütme amaçlı da kurulmadık. 2007'de anlık bir kararla kurulduk ve arkamıza baktığımızda geride 10 yıl ve nice ilişkiler bıraktığımızı görüyoruz.

İlişkilerimiz dedik mesela genel yayın yönetmeni olarak ben iki defa evliliğin ucundan döndüm, çok zor şartlarda aşkımı sürdürdüm, bırakmadım ama bırakıldım. Ki ben bırakan da bir insan değilim nedense hep sonuna kadar gidiyorum. Aşkı sadece ânı yaşayarak değil geçmişi, denilen sözleri o güzel anıların her birini bir bir düşünerek geceleri sabahlayarak yaşıyorum. Ama olmuyor. Olmayınca çok isyan ettiğimiz zamanlar oldu. Ama şuna da hep şahit oldum. Ne kadar isyan etsem de bir süre sonra anladım bizim için hayırlısı buymuş ve çok da iyi olmuş. Bana sizin için tavsiye vermek düşmez ama bir ilişki bitmişse her zaman iyi ki bitmiş deyin.

İletişim

Bize aşk ile ilgili anılarınızı anlatabilir, dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Reklam konularını konuşabilir ya da gelecek planlarınızı danışabilirsiniz, çok tecrübeli bir ekibe sahibiz ve size destek vermekten gurur duyarız.

Güzel Aşk Sözleri ekibine dilediğiniz her konuda ulaşmak için;

computational . programmer @ gmail . com

mail adresini kullanabilir ya da bu konuya yorum bırakabilirsiniz. Yorumlarınız yayınlanmayacak fakat genel yayın ekibi tarafından okunacaktır. Yorumunuz sonuna size ulaşabilmek adına mail adresinizi eklemeyi unutmayın.

0 yorum: