Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ilkelerimiz gereği siteden yayınlanan içerikler kaynak vermeden kopyalanamaz veya başka bir yayın organında yayınlanamaz.

Yayınlanan içeriklerinden doğacak herhangi bir sorunda site yayın ekibi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sitede yapılan tüm yorumların sorumluluğu yorum sahibine aittir. Yorum sahibi bilgileri Google tarafından sağlanır. Sitemiz bu bilgileri yorum formu aracılığıyla Google'a iletmektedir.

Sitemiz içerikleri harici bağlantılar içerebilir, bu bağlantıları ziyaret etmek isteyen kullanıcılar okuyacakları karşılaşacakları bağlantı içeriği gizlilik bildirimini kabul etmek durumundadır.

Yönetim Kurulu Ekibi sitedeki içeriklerde istediği değişiklikleri istediği zaman yapma hakkını saklı tutar. Aşk Sözleri yayınlarına yapılan kullanıcı yorumlarını her daim yayınlamama ve silme hakkına sahiptir.

Site yönetimi tarafımıza sağladığınız hiçbir bilgiyi herhangi bir kuruluş ile paylaşmama sözünü verir. Çevrimiçi oturum bilgi güvenliği politikaları web sitemizde harfiyen uygulanmaktadır.

İçerik hizmetimiz kullandığınız her ortama uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Hizmetlerimizi kullanırken her ortamda Gizlilik Sözleşmemiz'i kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu sebeple tüm bu maddeleri iş bu girdi gereği okumadan hizmeti kullanmamalısınız.

Olası bir sorunda:
computational . programmer @ gmail . com mail adresinden ya da bu yazının altındaki yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yorum bölümünde yorumunuzun altına iletişim bilgilerini eklemeyi lütfen unutmayın. Yorumunuz ve iletişim bilgileriniz sitede yayınlanmayacak ve üçüncü tekil şahıslarla paylaşılmayacaktır.


0 yorum: