Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Pazar, Mayıs 11

Anneler günü nickleri

Anneler günü nickleri

Anneler günü için hazırladığımız özel msn sözlerini sizlerle paylaşıyoruz;

» Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

» Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

» Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

» Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Anneler günü nickleri

» Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
Ne düşünüyorsun?

5 yorum:

Adsız dedi ki...

hepsi birbirinden gsl olmuş.Bu yıl anneme hediye alamadım.çünkü param kalmadı.bu sözleri gördüm ve bir kaada yasdım anneme anne bunları bn sana yasdım dedim:d bni sizler yarattınıs:d:d:d

Adsız dedi ki...

çok hoş olmuş dostlar

Adsız dedi ki...

ya aslında ben cok begendim ama anneler günü gecti olsun cok gzl olmus yinede ben niklerimi hep bu siteden alıyorum cok begeniyorumm herkesin okuyup msn nikine koymasını isterizzzz....

Adsız dedi ki...

cok guzeol(l)

Adsız dedi ki...

cok gosel