Güçlü bir kişilikseniz, bu en güçlü olduğunuz anlarda ortaya çıkmaz, en savunmasız, en güçsüz hissettiğiniz anda gücünüzün farkına varırsınız. Ya siz, güçlü biri misiniz?

Pazar, Nisan 30

Güzel Aşk YAZILARI

Büyükbabalarımın bir çift olmasının hikayesi, aile efsanesidir. Onların babaları merkezi Wisconsin'de birlikte çalıştı. Bill, Judy'yi bir ülke dansında görmezden gelirken, yanına gitti ve kaba olduğu için onu tekmeledi. Üç ay sonra, nişanlandılar güzel yazılar etkiliydi. O yılın 29 Ekim günü evlendiler.

Birlikte onlar 50 eyaletin tamamına gitti, bir aile kurdu ve başarılı bir işe başladı.

Güzel Sözler
Güzel Sözler
Onları bilenler ve sevenler, Büyükbaba ve Büyükanne Judy'nin birbirleri için aşk yazıları ve sözleri yapıldığını düşünüyor. Onların evliliği bizim için bir örnektir.

Gelecekteki kocam güzel yazılar Brett önerdi ve kabul ettiğimde dedemin 56. yıldönümünü düğün tarihim olarak seçtik ve töreni Büyükbaba ve Büyükanne'nin mülkündeki küçük kilisede gerçekleştirdim.

Büyükbabalarımın bir çift olmasının hikayesi, aile efsanesidir. Onların babaları merkezi Wisconsin'de birlikte çalıştı. Bill, Judy'yi bir ülke dansında görmezden güzel aşk gelirken, yanına gitti ve kaba olduğu için onu sözleri tekmeledi. Üç ay sonra aşk, nişanlandılar. O yılın 29 Ekim günü evlendiler.

Birlikte onlar 50 eyaletin tamamına gitti, bir aile kurdu ve başarılı bir işe başladı. Onları bilenler ve sevenler,

Aşk yazıları
Aşk yazıları
Büyükbaba ve Büyükanne Judy'nin birbirleri için yapıldığını düşünüyor. Onların evliliği için bizim için bir örnektir.

Gelecekteki kocam Brett önerdi ve kabul aşk sözleri edilmişti dedemin 56. yıldönümünü düğün tarih seçimi ve töreni Büyükbaba ve Büyükanne'nin mülkündeki küçük kilisede gerçekleştirdim.
Ne düşünüyorsun?

0 yorum:

Yorum Gönder

Paylaş sen de bizimle ruhundakileri :)