Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Çarşamba, Aralık 31

Yılbaşı Nickleri

» Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
Yılbaşı Nickleri , msn nickleri
» Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

» Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

» Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

» şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

» ıdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

» En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

» ınsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı?nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

» Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

» Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

» Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
Ne düşünüyorsun?

3 yorum:

Adsız dedi ki...

2017 yeni yıl sözleri facebook sözleri

sevim dedi ki...

geçti gitti ama güzel geldi 2017, sevgiler arkadaşlar kapak sözler den

Adsız dedi ki...

sizden hoşlanan insanları ekarte etmeyin...bekleyın size olan hislerini anlatsın
ilk görüşte aşk vardır evet...
aşk iki taraflıdır...siz aşık oldunuz diye karsı tarafına sizden hoşlanması mümkün değildir...işte tam bu noktada siz karsıdakı kişiden hoşlanmamıs olsanız bile neler söyleyecek bir dinleyın...

sadece dış görünüşe aldanıp onu kaybetmeyın...

pınar kendısını tanımama, onun benı ıyıce tanımasına keşke fırsat verseydı...

daha arada hiç birsey yokken "takıntılı,saplantılı,tehlike biri" gibi seyler söylemesı beni paramparça etti...

ben dunyada ona zarar verecek son insan bile degılım...tüm kalbımle sevecektım oysakı