Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Çarşamba, Ekim 17

Melek Nickler

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM.BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın.
aLaynısa sLm..yola kazık cakılmaz daga karsı bakılmaz bıze catalarmutlu derler bızle basa cıkılmazben sensiz geçen günlerime yanarken belkide sen SEVİNECEKSİN..!ama şunu bilki birtanem bir gün sende SEVECEKSİN...!bizde damar yollarında kaldık bu kadar olur ! allahım ya beni al yanına ya da sen gel yanıma.bu gece yıne ıctım yanlızz bu kezz serefıne degıl serefsızlıgıne ıctım.ÇAKALIN PADİŞAH OLDUGU YERDE.İT OLMAK KOLAYDIR.KONUŞMAK GEREKIRSE SUSMAK ZORDUR.NAMERDİN SOFRASINDA YERİMİZ YOKTUR.MERT OLAN GARDAŞLARIMA SELAM.sayfa güzelde birde burdan okuyun bakma zeytin burnuluyuz ama sesimiz kaba vücudumuzda yara serseri yiz serseri ama serseri larde ağlar bunu unutma cerrah paşalı deilizki ablamız olsun polat deilizki elifimiz olsun biz zeytin burnuluyuz buda size kapakolsun biz yalılardan köşklerden gelme deil zeytinnin isyankar sokaklarındanız sosyete kızı.

,

hayat üç buçukla dört arasında geçer,ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsınmısın melek misin sanki benden yürekli misin_.?

melek nickler
Ne düşünüyorsun?

1 yorum:

Adsız dedi ki...

seni bir meleğe çevireyimmi? okus pokus aa hiç birşey olmadu tühh nasılda unuttum senin zaten melek olduğunu... arkadaşlar güzelmi bn eren bakıcı