Güçlü bir kişilikseniz, bu en güçlü olduğunuz anlarda ortaya çıkmaz, en savunmasız, en güçsüz hissettiğiniz anda gücünüzün farkına varırsınız. Ya siz, güçlü biri misiniz?

Pazartesi, Temmuz 3

Kapak Laflar

Bugünki başlığımız insanları eğer sinir etmek istiyorsanız size göre Kapak Laflar. Ama bu insanlar sevdikleriniz ve bu sefer kapak edici sözler de bir süpriz yapacağız. Yazdığımız sözler lanet okumayacak damar sözler olacak ve sözlerin barındırdığı güzellikle kapak edeceğiz. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim, bu sözleri yazarak karşımızdakine asla bir daha benim gibisi çıkamayacak karşına mesajını vermiş olacağız.

Kapak Laflar

Tüm bu güzel sözler ve kapak laflar tarafımızca denendi. Bir de siz okuyun bakalım beğenecek misiniz?

» Bilinmeyen diyarlarda günlerdir yürüyor sürünüuyorum. Unutulmak korkusuyla her dakika ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar fakat sana dokunmasınlar.Ümit iklimine seni yazsınlar!

kapak laflar
kapak laflar
» Sonsuzluk koyuyorum ismini sensiz günlerin, senli anlarla takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar oldukca fakat oldukca seviyorum....

» Zaman zaman yok olmaktayım.. Tüm ışıkları kapattım ama uyumadım görmüyor musun.... Gök yüzünde güneş hep olsa da ben ilk günkü gibi yalnızım. Seni çok seviyorum........ Gözlerimde görebilirsin bendeki seni....

Kapak Edici Sözler

» Varlığınla süregelen bir anın bir yılın sensiz harap olmasına gönlüm el vermiyor, aklımda bulunduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Asla Sensiz Kalmazdım !

» Günleri bitsin diye yaşıyorum güzel sözler hep seninle anıyorum, sıradan serkeş, bunun sebebi ne biliyor musun gece hayallerime geliyorsun, seni görüyorum hep. Sayıklıyorum adını.
» Seneler Sonrasında Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslen Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Zorunlu Olduğum Kadarından Fazla Zorunlu Oldum Kapak Edici İyi bir tamlama bu.

Önceki konularımızdan: Özlü Sözler

» Deniz kumlardaki izleri siler fakat asla birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölenceye dek seveceğim.

Güzel Sözler

» Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar seviyorum. Kapak laflar konusuna aynen devam arkadaşlar, ama dediğimiz gibi güzel sözler ile.

Kapak edici sözler
Kapak edici sözler
» Günden güne yok olmaktayım.. Tüm ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bak göreceksin.... 

» Varlığınla süregelen bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda bulunduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Asla Sensiz Kalmazdım !
Ne düşünüyorsun?

0 yorum:

Yorum Gönder

Paylaş sen de bizimle ruhundakileri :)