Adım atmak için muhteşem olmak zorunda değilsin, fakat muhteşem olmak için adım atmak zorundasın.

Cumartesi, Kasım 30

2014 Twitter Aşk Sözleri

Yutuyorum sokaklarda kimi geliyor kimi gidiyor, görüyorum insanları kimi ağlıyor kimi gülüyor, Çaresiz insanlar, ümitsiz insanlar. Benim şarkımdan ancak SEVENLER ağlar İÇENLER ağlar…
Başımdasın bulut bulut, içimdesin umut umut, Diyorsun ki beni unut Unutamam asla seni, terk etsen de gitsen beni ne yapayım SEVİYORUM.. unutamam asla seni…
Yine gece yarısı yine seni düşünüyorum ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum, Hani bir şarkimiz vardiya hep onu dinliyorum seni ölesiye sevmişim unutamıyorum BİRtanemm…
Gece pencereni acık bırak bir kus uçurdum sana doğru, biraz yorgun, biraz ıslak ama yinede başucuna bir tutam sevgi bırakacak.
Twitter Aşk Sözleri
Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, Ne gecen zaman Seni unutmaya yetecek, Bırakıp gitsen de seni unuturum sanma zaman Alışmayı öğretir, unutmayı asla…

Sen Göklere uzanan ellerimsin sen gözümde süzülen yas tek düşüncem hasretimsin sen yaşadığım omur en güzel günlerimsin sen her gece rüyama giren BİRİCİK SEVGİLİMSİN..
Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumanı gözlerin. Kulu dudakların, Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun….
2014 Twitter Sözleri.
ZAMAN GECE YARISI ISLAK GÖZLERİM CAMDA BELKİ GELİR DİYORUM, HANİ BİR ŞARKIMIZ VAR YA ONU SÖYLÜYORUM VE SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM :)
DEMEDİM Mİ BU HASRET BİTİRİR SENİ. AY DOLANIR GİDER, YALNIZ KALIRSIN. HERGÜN YENİ BAŞTAN DAĞILIR, UFALIRSIN. DEMEDİM Mİ YÜREĞİM BÖYLE SEVME DİYE !
Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım.
2014 aşk sözleri
Elimde denizde bulduğum bir midye var denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.
Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, Sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..
Birgun zaman kayar elinden tutamazsın. Sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsin. Öylesine sendeyim öylesine bendesinki unutmak istesekte artık unutamayız!!!
Ne düşünüyorsun?

1 yorum:

Adsız dedi ki...

etrafımda samimi bi kaç insan olmasına rağmen çok yalnız hissediyorum kendimi sözlük. uzun zamandır böyle. kendi kendimi yiyip bitiriyorum sosis gibi. umarım bir gün geçer diyerek yaşıyorum.